Jakie kupić buty do spódnicy?

Chcesz, aby Twoja sylwetka prezentowała się nienagannie? W tym celu niesamowicie istotne okazuje się przede wszystkim zadbanie o to, jak wyglądają Twe nogi. Dolna część garderoby najbardziej przykuwa uwagę, więc trzeba postarać się o to, żeby była w idealnym stanie. W tej materii jednakże niesamowicie ważne okazuje się właściwe zestawienie długości spódnic a także rodzaju przywdziewanego na stopy obuwia.

I tak poniżej charakterystyka kilku najistotniejszych fasonów i kombinacji. Jeżeli decydujemy się na ubranie miniówki w klasycznym wydaniu, dobrze byłoby ubrać takie buty, które będą na płaskim obcasie. Wtedy można nie robić z nóg wizualnie „szczudeł”, a także realne okazuje się nieprzesadzenie z wyglądem. Jeszcze inny aspekt to buty na grubej gumie. Będą one elegancko podkreślały spódnicę w tradycyjnym designie. Jeżeli natomiast ubierająca mini nie jest za wysoka, ma sposobność wydłużenia sobie nóg poprzez inwestycję w klasyczne szpilki.
Co do spódnic klasycznych z kolei a więc w kolano bądź delikatnie za kolana, można mówić o butach takich jak czółenka czy szpilki. Do takich midium size spódnic przydadzą się też pantofle na koturnie. Przy midi spódnicach dobrym wariantem bez wątpienia będą też buty w stylu retro, które dodadzą kobiecie klasy. Jasne buty natomiast pozwolą sprawić efekt wydłużenia optycznego nóg.
Maksi spódnica natomiast pasuje do klasycznych botków czy popularnych od lat balerin. Młode panie decydują się też na rozwiązanie w postaci miksu trampek i spódnic maksi, co też się sprawdza.
Źródło: