Hity ciuchowe

Ten sezon to istne szaleństwo kożuchów, kurtek puchowych i wszelkiego rodzaju imitacji futrzanych. Futra i kożuszki wdzięcznie prezentowały na tegoroczną jesień i zimę jeszcze w okresie lata modelki na wybiegach światowej sławy projektantów takich jak Chanel czy Fendi. Dominują także olbrzymie szale, etole i narzutki oraz poncza. Hitem są też masywne, wyraziste i rzucające się w oczy kolczyki. Wielka biżuteria z takimi grubymi fałdami tkanin jak najbardziej współgra.

Nonszalanckie stroje wyróżnia także niesamowicie bujna kolorystyka – w zasadzie im bardziej intensywnie, tym lepiej. Pojawiają się nawet połyskliwe odcienie a także mieniące się neony. To czas idealny dla tych, którzy w sferze mody są bardzo odważni i lubią szokować swoim wizerunkiem. Powróciły z wielkim szumem duże swetry, sięgające kolan, takie jakie przypominają swym fasonem styl grunge.

Do nich natomiast pasują skórzane miniówki oraz wysokie skarpety w stonowanych kolorach, pończochy i dekoracyjne rajstopy. Takie udoskonalenia w outfitach pojawiły się na wybiegach u sióstr Rodarte, Tommyego Hilfingera czy Schoulera.
Źródło: