O nas

O marce

Marka KIER powstała z myślą o kobietach ceniących wygodę, pozostające wierne klasyce i indywidualizmowi. W czasach, gdzie prym wiodą bezkształtne fasony spódnic, my proponujemy rozwiązania z duszą, oparte na tradycyjnym rzemiośle. Największe znaczenie ma dla nas jakość, dbałość o szczegóły i ręczne wykonanie. Te cechy w połączeniu dają powalający efekt.

Skąd pomysł?

Marka powstała z fascynacji latami 50 i 60 ubiegłego wieku. Podkreślenie kobiecości i elegancja zarazem to ich wyróżnik. Na początku był blog e-vintage.pl. Pomyślałam - dlaczego by nie przenieść tego co najlepsze do współczesnych realiów modowych? Postanowiłam jednak nadać lekkości spódnicom, tak by były zarówno eleganckie, jak i wygodne, a mimo wszystko pozostające według tradycyjnych technik szycia. Siostra od najmłodszych lat interesowała się szyciem, dlatego “weszła”, a raczej “wszyła się” w projekt całą duszą. Naszą misją jest pokazanie kobietom, że spódnica może być wygodna i zarazem elegancka. Chcemy również udowodnić, że szafa powinna uginać się nie tylko od nadmiaru spodni, ale również od ilości ponadczasowych spódnic, które pasować będą zarówno do pracy, jak i na oficjalne przyjęcia.

Spódnice z pełnego koła KIER- co je wyróżnia?

  • Polskie szycie  - spódnice szyje Lidka - perfekcjonistka, która dba o każdy najmniejszy szczegół;
  • Ponadczasowość - spódnice w tym fasonie, niezmiennie od lat 50, pozostają w trendach;
  • Wygoda - wybieramy niezwykle przyjemne i miękkie materiały, które pozwalają na dużą swobodę;
  • Podkreślenie atutów figury -piękny krój który sprawdzi u kobiet z różnym typem sylwetki, wspaniale eksponując talię;
  • Uniwersalność -  spódnice można zakładać na każdą okazję, żonglując “górą” i dodatkami.

Rozkloszowane spódnice - dla kogo?

Rozkloszowana spódnica pasuje każdej kobiecie, niezależnie od wieku czy figury. Połączona z koszulą nabierze formalnego charakteru, a z trampkami stanie się wygodnym strojem na długie spacery. Rozkloszowane spódnice midi podkreślają figurę w sposób wytworny i nieoczywisty. Eksponują ( tak często ukrywaną) wąską talię i zgrabne łydki. Potrafią znakomicie zamaskować wystający brzuszek, czy obfite uda.
Nasze spódnice chętnie ubierają blogerki i modelki, m.in.: KarinaInFashionland, DaisyLine, SuperStyler, Rockagirl. 


1 ETAP - INSPIRACJE

Na tym etapie szukamy inspiracji, myślimy nad wzorami i kolorami, analizujemy potrzeby i... tworzymy pierwsze szkice.

2 ETAP - WYBÓR TKANIN

To jest moment na oglądanie i... dotykanie tkanin. W tym celu jeździmy po całej Polsce!3 ETAP - TESTY, TESTY, TESTY...

Zanim wypuścimy cokolwiek do sprzedaży - musimy uznać, że same chętnie byśmy to zakładały. Pierwsze spódnice zawsze powstają jako wzór ( na tym etapie wszystko zmieniamy i udoskonalamy). Na tym etapie pojawiają się takie dylematy jak szerokość paska czy wybór fizeliny. Po uszyciu prototypu testujemy go w noszeniu, praniu etc. Jeśli nie spełnia naszych surowych oczekiwań, niestety, rezygnujemy z takiego modelu.

4 ETAP - SZYCIE

Spódnice szyje Lidka. W spódnicach z koła najpiękniejsze są wykroje. Objętość materiału robi wrażenie! To dlatego uważamy, że spódnica z pełnego koła jest produktem luksusowym, a nie substytutem.

5 ETAP - PAKOWANIE I WYSYŁKA

Luksus potrzebuje odpowiedniej oprawy, dlatego spódnice pakujemy w piękne pudełka, by mogły bezpiecznie trafić do Waszych rąk.