FAQ


Jak dobrać odpowiedni rozmiar?
Sprawdż w tabeli obok produktu, króry rozmiar najlepiej odpowiada Twoim wymiarom. Jeśli nie znasz obwodu talii - zmierz ją.
W naszych spódnicach zawsze pozostawiamy 1 cm luzu, pasek jest dość sztywny.

Jak prawidłowo się zmierzyć?
Mierz się na stojąco, najlepiej centymetrem krawieckim. Obwód talii mierz w najwęższym jej miejscu. Nie wciągaj brzucha. Nie ściskaj centymetra w talii, pozostaw go naturalnie.

Czy mogę zwrócić spódnicę?
Zawsze masz możliwość zwrotu zakupionej spódnicy. Masz 14 dni od otrzymania paczki. Szczegóły w naszym Regulaminie.

Czy mogę zamówić spódnicę na wymiar?
Chętnie uszyjemy dla Ciebie spódnicę na wymiar - wystarczy, że napiszesz do nas na email: sklep@madamekier.pl, by ustalić szczegóły. :)

W jakim czasie otrzymam spóniczkę?
Spódniczki wysyłamy w przeciągu 2-3 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie. W przypadku opóźnień - jesteśmy w stałym kontakcie emailowym lub telefonicznym.

Czy spódnica będzie mi pasować?
Spódnica midi z pełnego koła to fason ultrakobiecy, pasujący posiadaczkom wszystkich typów sylwetek - należy jedynie dobrać odpowiedni rozmiar i połączyć z właściwą “górą”, dodatkami i butami. Więcej o możliwościach i inspiracjach dowiecie się z naszego bloga firmowego: http://madamekier.pl/blog.html

Jak prać i suszyć spódnice?
Szczegóły dotyczące temperatury prania zawsze są podane w zakładce produktowej, jak również na metce. Po wyjęciu z pralki należy wyrównać krawędzie i rozłożyć na płasko w suszarce - spódnica nie tylko dłużej zachowa swój fason, ale również nie będzie wymagała zbyt intensywnego prasowania.